Pobočka Prievidza Š. Moyzesa 1 (OD Vtáčnik)
Vyhľadávanie
V ponuke je 11 nehnuteľností.
REZEROVANÉ! 3i byt s TERASOU!! Iba u nás!!
Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Prievidza
Obec: Prievidza
Ulica: Svätoplukova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 79 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: d26
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

BEDES Reality Vám predstavuje veľmi jedinečnú ponuku, raritný 3i byt so súkromným prístupom na terasu o rozlohe 50m2, ktorý nájdete iba u nás. Podľa našich informácií sa takéto byty v meste Prievidza nachádzajú len 4. Ten samotný o rozlohe 79m2 ponúka vstupnú chodbu, murovanú kúpeľňu štedrej rozlohy 9m2, samostatnú kuchyňu, spáľňu s balkónom, veľkú obývaciu miestnosť, detskú izbu z ktorej je prístup na už spomínanú terasu.
Kedže sa jedná o vrchné poschodie a tehlovú konštruckciu, dostávame dostatok priestoru na veľmi zaujímavú zmenu dispozície.
Technická stránka bytu je tiež potešujúca, nakoľko sa vymenila stará hliníková elektroinštálcia za kvalitnú medenú kabeláž v chráničkách, taktiež bol menený istič, vodoinštalácia a máme tu aj plastové okná. Čo ale dodáva najväčšiu emóciu a výnimočnosť je prístup na súkromnú terasu. Jej povrch je vybetónovaný, takže ideálny podklad na dlažbu. Je aj možnosť osadenia markízy. Terasa je orientovaná tak, že si môžeme vychutnávať západ slnka. Po 10 minútach sa Vám z nej nebude chcieť odísť.
Celkové mesačné náklady sa pohybujú na úrovni 260€ (bytový fond, vodné a stočné, elektrika, plyn). Ak hľadáte nový domov, niečo výnimočné a priestranné, s pridanou hodnotou ktorú určite oceníte, tak ste na správnej adrese. Dôvodom predaja je výstavba rodinného domčeka, preto je doba vysťahovania do decembra 2019, bližšie informácie posktyneme pri obhliadke. Odborným okom je toto miesto určené pre ľudí, ktorý chápu jeho individualitu a vedia ju oceniť.

Maklér:

makler
Daniel Mečiar
0910553554

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.